Podhale Przemierzaj Podhale na dwóch kółkach!

Przemierzaj Podhale na dwóch kółkach!

-

Tak fascynującą krainę jaką jest Podhale chętnie odwiedzają tłumy turystów. Sposobów na jej zwiedzenie jest całkiem sporo. Wycieczki rowerowe to jeden z nich. Jazda na jednośladzie ma mnóstwo pozytywnych stron. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji ich poznać, czas to zrobić!
Duży wybór tras


Czasem przed zainteresowaniem się tematem – Zakopane rowery i wyruszeniem na wyprawę powstrzymuje myśl, że pokonywanie górskich terenów wymaga doskonałej kondycji. Owszem, jazda po nizinnych terenach jest o wiele prostsza i mniej męcząca, ale zapewniamy – wybór tras jest na tyle duży, że każdy znajdzie odpowiednią dla siebie, początkujący, jak i wytrawny cyklista.


Jeżeli nie zabierasz w podróż własnego jednośladu, możesz go wypożyczyć na miejscu. Firmy świadczące tego typu usługi poza pojazdami renomowanych marek proponują swym klientom także ciekawe trasy. Na stronie zjazd.pl znajdziesz zarówno te miejskie, rodzinne, jak i przygodowe. To wygodna opcja, szczególnie, gdy nie zamierzasz sam poszukiwać najlepszej dla siebie ścieżki i uważasz, że lepiej skorzystać z pomocy fachowców.
Na poprawę samopoczucia


Jazda na rowerze dobrze działa na organizm. Poprawia ogólną wydolność, powoduje wzrost siły mięśni, zwiększenie pojemności płuc, normalizuje poziom cukru we krwi, pozwala spalić kalorie i osiągnąć perfekcyjną sylwetkę.


Trzeba dodać, że przejażdżki na dwóch kółkach świetnie wpływają na samopoczucie. Pozbędziesz się negatywnych emocji, nabierzesz dystansu do wszelkich kłopotów i oderwiesz się od codzienności. Będziesz z siebie niezwykle dumny, gdy mimo zmęczenia dotrzesz do końca trasy, a to też korzystnie zadziała na twój nastrój. Pamiętaj, że stres jest sprzymierzeńcem, ale tylko w odpowiednich ilościach. Jeśli przejmuje nad tobą kontrolę i utrudnia funkcjonowanie powinieneś pomyśleć o sposobie walki z nim. Przemierzanie górskich obszarów, kontakt z przyrodą oraz porcja solidnego wysiłku fizycznego na pewno pomogą.
Rowery Zakopane – takie właśnie hasło powinno cię zaciekawić, jeżeli marzysz o relaksie, znakomitej formie i sylwetce oraz chcesz dotrzeć do nieprzeciętnych, pełnych uroku zakątków Podhala. Doceń zalety przejażdżek na dwóch kółkach. Przebywając w górach postaw na aktywność, spędzaj czas na świeżym powietrzu, by chłonąć niezwykłą atmosferę i czerpać z wypoczynku jak najwięcej.

Latest news

Kulig w górach – fantastyczna zabawa!

Zima ma liczne grono przeciwników, według nich jest nudna i ponura. Jednak warto docenić jej uroki. W naszym kraju...

Pomysł idealny – Podhale na rowerze

W górach można wypoczywać na różne sposoby, ale zdecydowanie warto polecić aktywność na świeżym powietrzu,...

Letnie atrakcje Zakopanego, które warto poznać

Nie zaprzeczamy – Tatry w zimowym wydaniu są boskie. Same krajobrazy przyciągają tłumy turystów, nie...

Co jest ważne podczas wyboru noclegu?

Tak ciekawe miasto, jakim jest Zakopane gwarantuje wielorakie atrakcje. Fani aktywnego wypoczynku, zabytków, cudownych krajobrazów...

Wybieramy nocleg w Zakopanem

Dla Tatr warto pokonać wiele kilometrów. Polskie góry zyskały olbrzymie grono wielbicieli, którzy, gdy tylko mają...

Przemierzaj Podhale na dwóch kółkach!

Tak fascynującą krainę jaką jest Podhale chętnie odwiedzają tłumy turystów. Sposobów na jej zwiedzenie jest całkiem...

Musisz przeczytać

Kulig w górach – fantastyczna zabawa!

Zima ma liczne grono przeciwników, według nich jest...

Pomysł idealny – Podhale na rowerze

W górach można wypoczywać na różne...

PolecamyTOP