Podhale Przemierzaj Podhale na dwóch kółkach!

Przemierzaj Podhale na dwóch kółkach!

-

Tak fascynującą krainę jaką jest Podhale chętnie odwiedzają tłumy turystów. Sposobów na jej zwiedzenie jest całkiem sporo. Wycieczki rowerowe to jeden z nich. Jazda na jednośladzie ma mnóstwo pozytywnych stron. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji ich poznać, czas to zrobić!
Duży wybór tras


Czasem przed zainteresowaniem się tematem – Zakopane rowery i wyruszeniem na wyprawę powstrzymuje myśl, że pokonywanie górskich terenów wymaga doskonałej kondycji. Owszem, jazda po nizinnych terenach jest o wiele prostsza i mniej męcząca, ale zapewniamy – wybór tras jest na tyle duży, że każdy znajdzie odpowiednią dla siebie, początkujący, jak i wytrawny cyklista.


Jeżeli nie zabierasz w podróż własnego jednośladu, możesz go wypożyczyć na miejscu. Firmy świadczące tego typu usługi poza pojazdami renomowanych marek proponują swym klientom także ciekawe trasy. Na stronie zjazd.pl znajdziesz zarówno te miejskie, rodzinne, jak i przygodowe. To wygodna opcja, szczególnie, gdy nie zamierzasz sam poszukiwać najlepszej dla siebie ścieżki i uważasz, że lepiej skorzystać z pomocy fachowców.
Na poprawę samopoczucia


Jazda na rowerze dobrze działa na organizm. Poprawia ogólną wydolność, powoduje wzrost siły mięśni, zwiększenie pojemności płuc, normalizuje poziom cukru we krwi, pozwala spalić kalorie i osiągnąć perfekcyjną sylwetkę.


Trzeba dodać, że przejażdżki na dwóch kółkach świetnie wpływają na samopoczucie. Pozbędziesz się negatywnych emocji, nabierzesz dystansu do wszelkich kłopotów i oderwiesz się od codzienności. Będziesz z siebie niezwykle dumny, gdy mimo zmęczenia dotrzesz do końca trasy, a to też korzystnie zadziała na twój nastrój. Pamiętaj, że stres jest sprzymierzeńcem, ale tylko w odpowiednich ilościach. Jeśli przejmuje nad tobą kontrolę i utrudnia funkcjonowanie powinieneś pomyśleć o sposobie walki z nim. Przemierzanie górskich obszarów, kontakt z przyrodą oraz porcja solidnego wysiłku fizycznego na pewno pomogą.
Rowery Zakopane – takie właśnie hasło powinno cię zaciekawić, jeżeli marzysz o relaksie, znakomitej formie i sylwetce oraz chcesz dotrzeć do nieprzeciętnych, pełnych uroku zakątków Podhala. Doceń zalety przejażdżek na dwóch kółkach. Przebywając w górach postaw na aktywność, spędzaj czas na świeżym powietrzu, by chłonąć niezwykłą atmosferę i czerpać z wypoczynku jak najwięcej.

Latest news

Gdzie dobre śniadania w Zakopanem?

Wyjeżdżasz do stolicy polskich gór? Nie masz wyżywienia w pakiecie z noclegiem? To obecnie już żaden problem....

Paintball – czy boli, ile kosztuje, czy dla dzieci?

Czy musisz być wyborowym strzelcem, żeby wygrać? Dla dzieci od ilu lat jest paintball? Ile kosztuje zabawa? Czy uderzenie kulką...

Szaleństwo na dwóch kółkach w Zakopanem

Przyjeżdżając do miasta pod Giewontem na wypoczynek zastanawiasz się, jak ciekawie spędzić czas. Wiadomo, że poza spektakularnymi widokami są...

Domek, hotel, czy apartament? – gdzie nocować w Zakopanem?

Planujesz podróż do Zakopanego? Pamiętaj, że na jakość wypoczynku wpływają nie tylko atrakcje i rozrywki, znaczenie ma też samo...

Turystyka rowerowa w Zakopanem

Zakopane przyciąga i ma w sobie coś takiego, że trudno poprzestać na jednej, czy dwóch wizytach w nim. Zwykle...

Letni relaks w mieście pod Giewontem

Lato w Zakopanem oferuje oszałamiające krajobrazy i rozmaite formy spędzania czasu na świeżym powietrzu. Być może do tej pory...

Musisz przeczytać

Gdzie dobre śniadania w Zakopanem?

Wyjeżdżasz do stolicy polskich gór? Nie masz...

Paintball – czy boli, ile kosztuje, czy dla dzieci?

Czy musisz być wyborowym strzelcem, żeby wygrać? Dla dzieci...

PolecamyTOP