Polecamy Gdzie dobre śniadania w Zakopanem?

Gdzie dobre śniadania w Zakopanem?

-

Wyjeżdżasz do stolicy polskich gór? Nie masz wyżywienia w pakiecie z noclegiem? To obecnie już żaden problem. Nie musisz dzień wcześniej zaopatrywać się w sklepie w serek i bułkę. Zamów prawdziwe góralskie śniadanie z dostawą pod same drzwi. I nie ma znaczenia, czy mieszkasz na kwaterze prywatnej, w pensjonacie czy hotelu. Śniadania dowożone są pod wskazany adres. Oferowane również w wersji na ciepło. A to nadal nie wszystko.

Regionalne śniadanie w dobrej cenie

Zastanawiasz się czemu w górach chce się jeść dwa razy bardziej niż w domu? Kuszące, zewsząd dopadające nas zapachy, rześkie powietrze, górskie wędrówki, sprawiają, że zapotrzebowanie na energię jest większe. A góralska kuchnia jest bardzo smaczna. Okraszana tłuszczem, sowicie przyprawiona, na bazie regionalnych produktów. Dlatego zamiast kupować bułkę w spożywczym, a do niej serek, który przyjechał z drugiego końca Polski oraz pomidora czy ogórka, postaw na regionalne produkty.
Wędliny wędzone w górach, jajecznica z jajek, które jeszcze przed chwilą były w kurnikach, sery z pobliskich bacówek, smalczyk przygotowany przez gaździnę w tradycyjny sposób – to tylko kilka przykładów. Bo posmakujesz jeszcze wiejskiego pasztetu i sałatki warzywnej. Śniadania oferowane przez stronę www.sniadania.com.pl są energetyczne, więc śmiało można się po nich wybrać na dłuższy spacer czy wędrówkę po górach. Do wyboru śniadania również w wersji na słodko, ale nie brakuje w nich góralskich specjałów. Z różnymi dodatkami i w kilku kombinacjach, jedne bardziej energetyczne, a inne dla osób, które nie spożywają mięsa, wędlin, jednym słowem dla każdego coś dobrego.

Jak zaopatrzyć się na szlak?

Wybierając się w góry, konieczny jest prowiant. Zamiast kombinować, kupować produkty, samodzielnie robić bułki czy też dzień wcześniej kupować w karczmie, postaw na świeże, energetyczne i regionalne śniadania. Zrobisz bułki na drogę i możesz zabrać też przekąski w postaci kabanosów, frankfurterek, jogurtu, musli. Można dobrać również dodatki do śniadania. A wśród nich owoce: jabłka, banany. Poza tym: dżem, miód, soki, herbata, a nawet kawa. Nie tylko zjesz smaczne śniadanie, ale i zaopatrzysz się na szlak, w świeże owoce, jogurty czy bułki.
Zamówienia składa się online przez podaną wcześniej stronę. Najlepiej złożyć zamówienie dzień wcześniej, bo śniadanie last minut jest droższe o ok. 10 zł. Na terenie Zakopanego i Kościeliska dostawa nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Jeśli nocujesz poza nimi, o możliwość zamówienia śniadania zapytaj drogą telefoniczną.
W górach potrzebujemy więcej kalorii, a przekąski na szlak powinny być odpowiednio skomponowane, by wystarczyło siły na wejście na szczyt.

Latest news

Gdzie dobre śniadania w Zakopanem?

Wyjeżdżasz do stolicy polskich gór? Nie masz wyżywienia w pakiecie z noclegiem? To obecnie już żaden problem....

Paintball – czy boli, ile kosztuje, czy dla dzieci?

Czy musisz być wyborowym strzelcem, żeby wygrać? Dla dzieci od ilu lat jest paintball? Ile kosztuje zabawa? Czy uderzenie kulką...

Szaleństwo na dwóch kółkach w Zakopanem

Przyjeżdżając do miasta pod Giewontem na wypoczynek zastanawiasz się, jak ciekawie spędzić czas. Wiadomo, że poza spektakularnymi widokami są...

Domek, hotel, czy apartament? – gdzie nocować w Zakopanem?

Planujesz podróż do Zakopanego? Pamiętaj, że na jakość wypoczynku wpływają nie tylko atrakcje i rozrywki, znaczenie ma też samo...

Turystyka rowerowa w Zakopanem

Zakopane przyciąga i ma w sobie coś takiego, że trudno poprzestać na jednej, czy dwóch wizytach w nim. Zwykle...

Letni relaks w mieście pod Giewontem

Lato w Zakopanem oferuje oszałamiające krajobrazy i rozmaite formy spędzania czasu na świeżym powietrzu. Być może do tej pory...

Musisz przeczytać

Gdzie dobre śniadania w Zakopanem?

Wyjeżdżasz do stolicy polskich gór? Nie masz...

Paintball – czy boli, ile kosztuje, czy dla dzieci?

Czy musisz być wyborowym strzelcem, żeby wygrać? Dla dzieci...

PolecamyTOP