Zakopane Kuligi w Zakopanem – rewelacyjna zabawa dla każdego

Kuligi w Zakopanem – rewelacyjna zabawa dla każdego

-

Nie zawsze dostrzegamy uroki zimowej aury. Dni są krótkie, często dość ponure, a minusowe temperatury nie zachęcają do opuszczania domowych pieleszy, wyjścia do szkoły, czy pracy. Tracimy pozytywną energię i chęci na cokolwiek. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja, gdy udajemy się na wypoczynek na Podhale. W tym regionie zima jest niesamowita. Zachwycą nas krajobrazy, w których przeważa biel i mimo mrozu sporą część czasu spędzimy na świeżym powietrzu.


Można spacerować, odkrywać magiczne zakątki, poznawać zabytki, szaleć na stoku. Koniecznie trzeba też skorzystać z popularnej, dającej masę radości atrakcji. Oferty – kulig bacowski Zakopane jak najbardziej powinny nas zainteresować.
Relaks, frajda, biesiada…


Przejażdżka saniami przez pokryte śniegiem tereny, to świetna zabawa. Skupiając się na urokach natury, obserwowaniu górskich szczytów, zupełnie zapominamy o troskach, nagle znika stres, a na twarzy pojawia się szeroki uśmiech. Szybko poczujemy, że urlop w górach, to był idealny pomysł.


Dostępne są rozmaite zakątki, które możemy podziwiać z perspektywy sań. Sympatią cieszą się np. okolice Doliny Chochołowskiej, Doliny Kościeliskiej, czy Morskiego Oka. Niezależnie od tego, na jaką trasę się zdecydujemy, mamy pewność, że widoki będą spektakularne. Do wyboru – kulig dzienny Zakopane lub ten organizowany po zmroku, w blasku pochodni. Niektórzy uważają, że druga propozycja jest znacznie ciekawsza, ponieważ w ciemności otoczenie jest bardziej tajemnicze, a poznawanie go, to doskonałe doświadczenie.


Firmy proponujące przejażdżki saniami potrafią zadbać o swych klientów. Najlepszym na to dowodem jest fakt, że oferują transport z miejsca noclegowego, dodatkowe atrakcje, w postaci ogniska, degustacji lokalnych potraw i zabawy w rytmach góralskiej kapeli. Organizatorzy zapraszają do skorzystania z propozycji – kuligi indywidualne Zakopane oraz ofert dedykowanych grupom szkolnym, czy pracownikom firmy, którzy udają się w Tatry na wyjazd integracyjny.


Poszukując najlepszej opcji warto zajrzeć na fora poruszające tematykę turystyki na Podhalu. Internauci chętnie dzielą się spostrzeżeniami, polecają konkretne firmy, radzą, jak zaplanować wymarzony wypoczynek.

Latest news

Gdzie dobre śniadania w Zakopanem?

Wyjeżdżasz do stolicy polskich gór? Nie masz wyżywienia w pakiecie z noclegiem? To obecnie już żaden problem....

Paintball – czy boli, ile kosztuje, czy dla dzieci?

Czy musisz być wyborowym strzelcem, żeby wygrać? Dla dzieci od ilu lat jest paintball? Ile kosztuje zabawa? Czy uderzenie kulką...

Szaleństwo na dwóch kółkach w Zakopanem

Przyjeżdżając do miasta pod Giewontem na wypoczynek zastanawiasz się, jak ciekawie spędzić czas. Wiadomo, że poza spektakularnymi widokami są...

Domek, hotel, czy apartament? – gdzie nocować w Zakopanem?

Planujesz podróż do Zakopanego? Pamiętaj, że na jakość wypoczynku wpływają nie tylko atrakcje i rozrywki, znaczenie ma też samo...

Turystyka rowerowa w Zakopanem

Zakopane przyciąga i ma w sobie coś takiego, że trudno poprzestać na jednej, czy dwóch wizytach w nim. Zwykle...

Letni relaks w mieście pod Giewontem

Lato w Zakopanem oferuje oszałamiające krajobrazy i rozmaite formy spędzania czasu na świeżym powietrzu. Być może do tej pory...

Musisz przeczytać

Gdzie dobre śniadania w Zakopanem?

Wyjeżdżasz do stolicy polskich gór? Nie masz...

Paintball – czy boli, ile kosztuje, czy dla dzieci?

Czy musisz być wyborowym strzelcem, żeby wygrać? Dla dzieci...

PolecamyTOP