Zakopane Kuligi w Zakopanem – rewelacyjna zabawa dla każdego

Kuligi w Zakopanem – rewelacyjna zabawa dla każdego

-

Nie zawsze dostrzegamy uroki zimowej aury. Dni są krótkie, często dość ponure, a minusowe temperatury nie zachęcają do opuszczania domowych pieleszy, wyjścia do szkoły, czy pracy. Tracimy pozytywną energię i chęci na cokolwiek. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja, gdy udajemy się na wypoczynek na Podhale. W tym regionie zima jest niesamowita. Zachwycą nas krajobrazy, w których przeważa biel i mimo mrozu sporą część czasu spędzimy na świeżym powietrzu.


Można spacerować, odkrywać magiczne zakątki, poznawać zabytki, szaleć na stoku. Koniecznie trzeba też skorzystać z popularnej, dającej masę radości atrakcji. Oferty – kulig bacowski Zakopane jak najbardziej powinny nas zainteresować.
Relaks, frajda, biesiada…


Przejażdżka saniami przez pokryte śniegiem tereny, to świetna zabawa. Skupiając się na urokach natury, obserwowaniu górskich szczytów, zupełnie zapominamy o troskach, nagle znika stres, a na twarzy pojawia się szeroki uśmiech. Szybko poczujemy, że urlop w górach, to był idealny pomysł.


Dostępne są rozmaite zakątki, które możemy podziwiać z perspektywy sań. Sympatią cieszą się np. okolice Doliny Chochołowskiej, Doliny Kościeliskiej, czy Morskiego Oka. Niezależnie od tego, na jaką trasę się zdecydujemy, mamy pewność, że widoki będą spektakularne. Do wyboru – kulig dzienny Zakopane lub ten organizowany po zmroku, w blasku pochodni. Niektórzy uważają, że druga propozycja jest znacznie ciekawsza, ponieważ w ciemności otoczenie jest bardziej tajemnicze, a poznawanie go, to doskonałe doświadczenie.


Firmy proponujące przejażdżki saniami potrafią zadbać o swych klientów. Najlepszym na to dowodem jest fakt, że oferują transport z miejsca noclegowego, dodatkowe atrakcje, w postaci ogniska, degustacji lokalnych potraw i zabawy w rytmach góralskiej kapeli. Organizatorzy zapraszają do skorzystania z propozycji – kuligi indywidualne Zakopane oraz ofert dedykowanych grupom szkolnym, czy pracownikom firmy, którzy udają się w Tatry na wyjazd integracyjny.


Poszukując najlepszej opcji warto zajrzeć na fora poruszające tematykę turystyki na Podhalu. Internauci chętnie dzielą się spostrzeżeniami, polecają konkretne firmy, radzą, jak zaplanować wymarzony wypoczynek.

Latest news

Kulig w górach – fantastyczna zabawa!

Zima ma liczne grono przeciwników, według nich jest nudna i ponura. Jednak warto docenić jej uroki. W naszym kraju...

Pomysł idealny – Podhale na rowerze

W górach można wypoczywać na różne sposoby, ale zdecydowanie warto polecić aktywność na świeżym powietrzu,...

Letnie atrakcje Zakopanego, które warto poznać

Nie zaprzeczamy – Tatry w zimowym wydaniu są boskie. Same krajobrazy przyciągają tłumy turystów, nie...

Co jest ważne podczas wyboru noclegu?

Tak ciekawe miasto, jakim jest Zakopane gwarantuje wielorakie atrakcje. Fani aktywnego wypoczynku, zabytków, cudownych krajobrazów...

Wybieramy nocleg w Zakopanem

Dla Tatr warto pokonać wiele kilometrów. Polskie góry zyskały olbrzymie grono wielbicieli, którzy, gdy tylko mają...

Przemierzaj Podhale na dwóch kółkach!

Tak fascynującą krainę jaką jest Podhale chętnie odwiedzają tłumy turystów. Sposobów na jej zwiedzenie jest całkiem...

Musisz przeczytać

Kulig w górach – fantastyczna zabawa!

Zima ma liczne grono przeciwników, według nich jest...

Pomysł idealny – Podhale na rowerze

W górach można wypoczywać na różne...

PolecamyTOP