Bez kategorii Paintball w Zakopanem – rozrywka, frajda, adrenalina!

Paintball w Zakopanem – rozrywka, frajda, adrenalina!

-

Z faktem, że miasto pod Giewontem jest bardzo interesujące, nie ma co dyskutować. Chętnie udajemy się tam na urlop wiedząc, jak wiele czeka na nas atrakcji. Bajeczne widoki, rozmaite formy aktywność, cenne zabytki, ciekawe tradycje – każdy turysta wybierze coś, co go wciągnie i sprawi, że po pierwszej wizycie w tym miejscu, niemal od razu zaplanuje kolejną.

W Zakopanem bardzo popularny stał się paintball. Odpoczywając tam warto skorzystać z tej atrakcji i osobiście przekonać się, dlaczego zyskała tak dużą sympatię.

Paintball – na czym polega?

Paintball, to pozorowana walka z przeciwnikiem. Ubrani w strój ochronny i maskę oraz wyposażeni w specjalne urządzenie przypominające broń pneumatyczną, z którego strzelamy kulkami z kolorową farbą, bierzemy udział w „bitwie”. Odbywa się to na podstawie wybranego scenariusza. Ważna jest szybkość i zwinność, ale trzeba też opracować odpowiednią taktykę, starać się przewidzieć kolejne ruchy wroga. Umiejętność logicznego myślenia bardzo się przydaje.

Na polu paintballowym wstępuje w nas duch rywalizacji, poziom adrenaliny znacznie się podwyższa. Gra jest wymagająca, po pewnym czasie powinno pojawić się zmęczenie, ale wiele osób uważa, że jest przeciwnie – czują nowe siły i nie brakuje im energii do dalszej „wojny”. Paintball daje wiele frajdy i relaksuje, ponieważ skupiając się na zadaniu, na pokonaniu wroga, nie myślimy o codzienności, obowiązkach i wszelkich przytłaczających nas sytuacjach. Takie oderwanie się od rzeczywistości doskonale działa na naszą psychikę.

Paintball – wyjazd firmowy

Każdy, kto planuje wyjazd firmowy powinien wziąć pod uwagę paintball. Uczestnicy wycieczki liczą na wyborną zabawę, dawkę humoru, a tego mamy pod dostatkiem podczas „walki”. Poza tym aktywność na świeżym powietrzu również jest mile widziana. Warto zadbać o zdrowie i dobrą kondycję. Paintball, to gra zespołowa. Uczy współpracy, scala drużynę, niektórzy sądzą nawet, że pozwala wyłonić osobę, która mogłaby zostać liderem w pracy.

Doskonałą ofertę dla grup posiada znajdująca się w Zakopanem firma paintdoo.pl. Do wyboru mamy kilka pakietów. Bardzo ciekawie prezentuje się ten, który poza samą grą zawiera też ognisko i przejażdżki na quadach. Dodatkowe atrakcje zawsze cieszą! Warto umilić grupie odpoczynek i zafundować jej coś, co na długo zapadnie w pamięć, dostarczy wielu pozytywnych emocji i pozwoli odpocząć od zawodowych obowiązków.

Paintball, łączy aktywność fizyczną, umiejętność logicznego myślenia i fantastyczną zabawę. Nie dziwi nas, że gra zdobyła tak wielu miłośników i zwykle, gdy ktoś próbuje w niej swoich sił, chętnie podczas kolejnej wizyty na Podhalu, wraca na pole paintballowe, gdzie w niesamowitym otoczeniu może „powalczyć” z wrogiem.

Latest news

Gdzie dobre śniadania w Zakopanem?

Wyjeżdżasz do stolicy polskich gór? Nie masz wyżywienia w pakiecie z noclegiem? To obecnie już żaden problem....

Paintball – czy boli, ile kosztuje, czy dla dzieci?

Czy musisz być wyborowym strzelcem, żeby wygrać? Dla dzieci od ilu lat jest paintball? Ile kosztuje zabawa? Czy uderzenie kulką...

Szaleństwo na dwóch kółkach w Zakopanem

Przyjeżdżając do miasta pod Giewontem na wypoczynek zastanawiasz się, jak ciekawie spędzić czas. Wiadomo, że poza spektakularnymi widokami są...

Domek, hotel, czy apartament? – gdzie nocować w Zakopanem?

Planujesz podróż do Zakopanego? Pamiętaj, że na jakość wypoczynku wpływają nie tylko atrakcje i rozrywki, znaczenie ma też samo...

Turystyka rowerowa w Zakopanem

Zakopane przyciąga i ma w sobie coś takiego, że trudno poprzestać na jednej, czy dwóch wizytach w nim. Zwykle...

Letni relaks w mieście pod Giewontem

Lato w Zakopanem oferuje oszałamiające krajobrazy i rozmaite formy spędzania czasu na świeżym powietrzu. Być może do tej pory...

Musisz przeczytać

Gdzie dobre śniadania w Zakopanem?

Wyjeżdżasz do stolicy polskich gór? Nie masz...

Paintball – czy boli, ile kosztuje, czy dla dzieci?

Czy musisz być wyborowym strzelcem, żeby wygrać? Dla dzieci...

PolecamyTOP