Atrakcje Zakopanego Paintball - czy boli, ile kosztuje, czy dla dzieci?

Paintball – czy boli, ile kosztuje, czy dla dzieci?

-

Czy musisz być wyborowym strzelcem, żeby wygrać? Dla dzieci od ilu lat jest paintball? Ile kosztuje zabawa? Czy uderzenie kulką boli?

Paintball to w ostatnich latach popularna rozrywka, choć nadal wiele osób nie jest przekonanych. Na co wpływ mają różne zasłyszane opinie. Jedną z nich, że przyjęcie strzału jest bolesne. Inną, że trzeba się nieźle napocić. A jaka jest prawda?

Dla wszystkich 8+

Paintball to świetna rozrywka dla małych i dużych. A jak jest organizowana jak ten https://www.paintball.com.pl/, w naturalnych warunkach, to moc emocji gwarantowana. Tego typu rozrywka łączy aktywność, świeże powietrze, konieczność uruchomienia myślenia taktycznego, dobrą zabawę i dużo śmiechu. Jeśli chodzi o dzieci, to w zabawie mogą brać udział dzieci powyżej 8. roku życia. Dla dzieci jest to świetna zabawa. Przede wszystkim można dzieci wyciągnąć z wirtualnego świata, mogą przeżywać prawdziwą bitwę, a przy tym na zdrowie wychodzi aktywność na świeżym powietrzu. A gdy odbywa się to w tak pięknych warunkach, jak oferują paintball organizatorzy w Zakopanem, to co tu dużo dodać.

Czy uderzenie boli?

Wiele osób nie decyduje się na uczestnictwo w zabawie ze względu na obawy, że wrócą obolałe i posiniaczone. I z tych powodów nie organizuje czasu dzieciom w taki sposób. Natomiast przy otrzymaniu kulką czuć bardziej ukłucie niż ból. Istotne znaczenie ma trzymanie się scenariusza, wedle którego toczy się zabawa. I ważna jest odległość. Jeśli ją zachowujesz, to gra jest czystą przyjemnością.

Naturalne antidotum na stres i zmęczenie

Jeśli poszukujesz sposobu na rozładowanie negatywnej energii i takiego prawdziwego odprężenia, to paintball pozwala zapomnieć o wszystkim innym. Jest to tak wciągająca zabawa, że nie ma czasu na myślenie o czymkolwiek innym niż wykonanie zadania. Jest adrenalina, w końcu każdy chce być zwycięzcą. Jest zabawa, pozytywna energia i wiele nieprzewidzianych sytuacji. Dlatego paintball to świetny sposób na naładowanie akumulatorów w krótkim czasie.

Ile kosztuje?

Cena zależy od kilku czynników:

  • liczby kulek,
  • pakietu- gry, scenariusza,
  • czasu spędzonego na zabawie.

Najtańsze pakiety, za jedną godzinę, 100 kulek to koszt 89 zł za osobę, we wcześniej ofercie. Trzy godziny zabawy to 149 zł za osobę. Szczegóły sprawdzisz na stronie: https://www.paintball.com.pl/cennik/. Nie są to duże pieniądze za taką moc atrakcji, doświadczonego instruktora i niezwykłe warunki przyrody.

Jeśli nadal się wahasz, zaryzykuj, każdy, kto raz spróbuje wraca. A jeśli wybierasz się do Zakopanego zarezerwuj paintball online, bo zainteresowanie jest duże.

Latest news

Gdzie dobre śniadania w Zakopanem?

Wyjeżdżasz do stolicy polskich gór? Nie masz wyżywienia w pakiecie z noclegiem? To obecnie już żaden problem....

Paintball – czy boli, ile kosztuje, czy dla dzieci?

Czy musisz być wyborowym strzelcem, żeby wygrać? Dla dzieci od ilu lat jest paintball? Ile kosztuje zabawa? Czy uderzenie kulką...

Szaleństwo na dwóch kółkach w Zakopanem

Przyjeżdżając do miasta pod Giewontem na wypoczynek zastanawiasz się, jak ciekawie spędzić czas. Wiadomo, że poza spektakularnymi widokami są...

Domek, hotel, czy apartament? – gdzie nocować w Zakopanem?

Planujesz podróż do Zakopanego? Pamiętaj, że na jakość wypoczynku wpływają nie tylko atrakcje i rozrywki, znaczenie ma też samo...

Turystyka rowerowa w Zakopanem

Zakopane przyciąga i ma w sobie coś takiego, że trudno poprzestać na jednej, czy dwóch wizytach w nim. Zwykle...

Letni relaks w mieście pod Giewontem

Lato w Zakopanem oferuje oszałamiające krajobrazy i rozmaite formy spędzania czasu na świeżym powietrzu. Być może do tej pory...

Musisz przeczytać

Gdzie dobre śniadania w Zakopanem?

Wyjeżdżasz do stolicy polskich gór? Nie masz...

Paintball – czy boli, ile kosztuje, czy dla dzieci?

Czy musisz być wyborowym strzelcem, żeby wygrać? Dla dzieci...

PolecamyTOP