Miejscowość
Folwark Stara Winiarnia
Rodzaj obiektu
Nocleg i Restauracja
Miejscowość
34-730 Mszana Dolna
Adres
ul. Ogrodowa 2
Telefon
(18) 33-12-382
Strona www
E-mail

Opis

W zamkowej scenerii XVI-wiecznego kasztelu można znaleźć ciszę i wytchnienie. W Hotelu*** czekają na naszych Gości komfortowe, stylowo wyposażone pokoje i apartamenty,które polecamy zarówno na rodzinne pobyty jak i na romantyczne weekendy w wyjątkowej, historycznej oprawie. W przestronnej Restauracji serwujemy wyborne dania kuchni staropolskiej, polskiej i myśliwskiej a w urokliwej Kawiarni zawsze unosi się aromat świeżo parzonej kawy. Winiarnia, gdzie cyklicznie organizujemy degustacje win oraz koncertowy Muzyczny Folwark to nasze perełki, odkrywane i doceniane zarówno przez klienta indywidualnego, jak i biznesowego.

Folwark Stara Winiarnia z całą pewnością jest wyśmienitym miejscem na zorganizowanie wesela, okolicznościowej imprezy, konferencji, spotkania biznesowego.
Miejscem, do którego chce się wracać. Stąd wszędzie jest blisko: magiczny Kraków, Zakopane i Tatry, Wieliczka, Czorsztyn, przełom Dunajca, Łącko, uzdrowisko Rabka, usytuowanie na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych oraz malowniczych szlaków turystycznych - o krok od Gorczańskiego Parku Narodowego, popularnych ośrodków narciarskich: Śnieżnica, Koninki, Lubomierz.. wokół piękna, beskidzka przyroda i życzliwi mieszkańcy!
Serdecznie zapraszamy do Mszany Dolnej!
 
 

Cennik

Pokój jednoosobowy
od 150.00 PLN
Pokój dwuosobowy
od 220.00 PLN
Apartament 2 osobowy
od 250.00 PLN

Lokalizacja