Miejscowość
Modrzewie Park Hotel *****
Rodzaj obiektu
Nocleg i Restauracja
Miejscowość
34-460 Szczawnica
Adres
Park Górny 2
Telefon
+48 18 540 04 04, kom. +48 519 067 702
Strona www
E-mail

Opis


Położony na wzgórzu, w sercu 15 h. modrzewiowego parku, jest połączeniem luksusu i familijnej atmosfery. Hotel łączy najwyższe standardy usług hotelarskich z elementami regionalnego stylu. Na każdym kroku czuje się, że najdrobniejszy szczegół aranżacji, dobór materiałów oraz elementów architektonicznych został przemyślany z wysublimowanym smakiem i wkomponowany w zakorzenione tu tradycje oraz ducha drzemiącego w murach. 

17 komfortowych pokoi usytuowanych w otoczeniu lasów gwarantuje ciszę oraz relaks. Do dyspozycji gości jest także SPA & Wellness, które pozwala na regenerację sił i odprężenie po wyczerpującym dniu. SPA oferuje zabiegi relaksujące i upiększające na twarz i ciało - można tu skorzystać z basenu z symulacją prądu rzeki, dobroczynnego pobytu w łaźni tureckiej, sauny lub jacuzzi, a na końcu wziąć aromatyczny prysznic z ekstraktami z eukaliptusa i mięty, gdzie kolor światła będzie zmieniał się w zależności od zapachu. 

Dopełnieniem luksusu jest wyśmienita kuchnia, której szef proponuje międzynarodowe dania o subtelnym i oryginalnym smaku, a ich idealne uzupełnienie stanowi bogaty wybór win. 

Modrzewie Park Hotel to także ekskluzywne centrum biznesowe. Sala konferencyjna jest w pełni wyposażona i przeznaczona dla 16 osób. Elegancki i wyszukany wystrój, jak również ergonomiczne fotele, a także bezpośredni dostęp do bufetu oraz nowoczesnego zaplecza biurowo- technicznego zapewniają całkowitą dyskrecję i pełen komfort pracy.

 


 


Lokalizacja