Miejscowość
Hotel Nawigator***.
Rodzaj obiektu
Nocleg i Restauracja
Miejscowość
34-460 Szczawnica
Adres
ul. Zdrojowa 28
Telefon
+48 18 540 04 40
Strona www
E-mail

Opis

Położony w samym sercu pienińskiego Uzdrowiska jest doskonałym miejscem zarówno dla osób pragnących połączyć pracę z wypoczynkiem, rodzin z dziećmi, jak również dla lubiących aktywne formy spędzania czasu. Dysponuje zapleczem relaksacyjno-leczniczym. 

Do dyspozycji Gości Hotel Nawigator oddaje – 57 pokoi, restaurację, bar, salkę fitness z sauną, pokój zabaw dla dzieci, centrum konferencyjne. Z myślą o wygodzie i komforcie gości pomieszczenia ogólnodostępne hotelu są klimatyzowane oraz objęte bezprzewodowym Internetem. 

W Hotelu Nawigator znajduje się 120 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, i 3 osobowych, a także w pokojach typu studio i Apartamentach. Każdy pokój posiada własną łazienkę oraz wyposażony jest w telewizor, radio, telefon, lodówkę oraz czajnik, jak również dostęp do bezprzewodowego Internetu. Apartamenty i pokoje dwuosobowe posiadają balkony, z których roztacza się malowniczy widok na otaczający hotel Park oraz panoramę Pienin. 

Dzięki połączeniu 120 wygodnych miejsc noclegowych z czterema nowoczesnymi salami konferencyjnymi, hotel stanowi doskonałe miejsce na szkolenia firmowe, konferencje oraz kongresy, jak również organizację imprez integracyjnych i motywacyjnych. Duża sala konferencyjna o powierzchni 73 m² może pomieścić, w zależności od układu krzeseł, do 70 osób. Jest ona doskonałym miejscem na organizacje konferencji oraz dużych szkoleń. Pozostałe sale konferencyjne, o powierzchni 37 m², znakomicie nadają się na obrady panelowe lub mniejsze spotkania biznesowe.

Restauracja Hotelu Nawigator oferuje bogate menu kuchni polskiej i regionalnej. Dla potrzeb gości konferencyjnych przygotowane zostały zestawy obiadów i kolacji biznesowych oraz bogata oferta przerw kawowych.

 


 

Lokalizacja