Miejscowość
Pensjonat, Restauracja Nowak
Rodzaj obiektu
Nocleg i Restauracja
Miejscowość
34-442 Łapsze Niżne
Adres
Długa 132
Telefon
18 262 89 64
Strona www
E-mail

Opis

Pensjonat i Restauracja „Nowak” położony jest w centrum malowniczego regionu polskiego Spisza. Dogodna lokalizacja sprawia, iż obiekt stanowi doskonałą bazę wypadową nad Zalew Czorsztyński, zamki w Niedzicy i Czorsztynie, w Pieniny, Gorce, Tatry, jak również znany w całej Europie Spływ Przełomem Dunajec.

Sezon letni dostarcza niezapomnianych wrażeń poprzez odbywające się imprezy kulturalno-rozrywkowe, dzięki którym turyści mogą zapoznać się z miejscowym folklorem.
Pensjonat „Nowak” został laureatem w Plebiscycie „Wielkie Odkrywanie Małopolski 2010”. Jest to dla nas ogromny zaszczyt oraz motywacja do dalszego podnoszenia jakości świadczonych usług.

Pensjonat oferuje łącznie 58 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 - osobowych jak również w komfortowym apartamencie. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, TV SAT, telefon i internet. Do Państwa dyspozycji oddajemy także: aneks kuchenny, pokój zabaw oraz plac zabaw dla dzieci. Część pokoi posiada balkony. Gości o specjalnych wymaganiach zapraszamy do komfortowego apartamentu z przestronną sypialnią i jacuzzi.

Jest to idealne miejsce zarówno na spokojny wypoczynek rodzin z dziećmi jak i grup zorganizowanych. W okolicy znajdują się zróżnicowane atrakcje, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wykwalifikowany personel stara się by goście byli zadowoleni z pobytu.

Jesteśmy uczestnikami programu Rzetelna Firma. 

Lokalizacja