Miejscowość
Restauracja U Studniara
Rodzaj obiektu
Restauracja
Miejscowość
34-531 Murzasichle
Adres
Sądelska 119
Telefon
18 20 196 31, 691 537 923, 601 99 30 45
Strona www
E-mail

Opis

Wyśmienita kuchnia polska i włoska, sale o niepowtarzalnym wystroju oraz długa tradycja rodzinna- z tego słynie Restauracja U Studniara, której nie sposób pominąć przy okazji pobytu w Murzasichlu lub okolicach Zakopanego.

Restauracja U Studniara mieści się w górnej części Murzasichla, z wnętrza lokalu możesz podziwiać wspaniałe widoki na Tatry i usiąść w zaciszu ogródka ukojony szumem płynącej w fontannach wody. Niezwykłą atmosferę restauracji tworzy niepowtarzalny wystrój nawiązujący do bogatej rodzinnej historii.
 
  Każda z sal lokalu ma swój oryginalny charakter, który sprawi, że poczujesz się u nas wyjątkowo a przygotowywane z pasją potrawy kuchni regionalnej, polskiej oraz włoskiej wprawią Twoje podniebienie w zachwyt.
Restauracja U Studniara posiada również Salę Balową , w której możesz zorganizować przyjęcia, bankiety i wszelkie inne imprezy okolicznościowe. Profesjonalna obsługa, wyjątkowy gościnny klimat oraz znakomite jedzenie sprawią, że chwile biesiady z przyjaciółmi będą niezapomniane.

 

Każdy Gość jest dla nas wyjątkowy. Odwiedź nas, aby poznać prawdziwą góralską gościnę!

 

Zapraszamy,

rodzina Łukaszczyków- "Studniarów"


Lokalizacja