Miejscowość
DOM WYPOCZYNKOWY GALICA
Rodzaj obiektu
Nocleg
Miejscowość
Poronin
Adres
Gut-Stapińskiej 14
Telefon
18 207-45-49, 607-680-167, 785-913-497
Strona www

Opis

Nocleg na Podhalu-przedstawiamy  Dom Wypoczynkowy Galica który znajduje się w przepięknej, malowniczej miejscowości w Poroninie. Miejscowość jest oddalona od centrum Tatr tylko o 6 km dzięki czeku podczas pobytu u Nas będą mogli Państwo zwiedzić malowniczy Zakopany pełen góralskiej życzliwości.

 Przygotowaliśmy dla Państwa pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe w pełni wyposażone z przepięknym widokiem na Tatry. Mamy do dyspozycji świetlicę, jadalnię w której przygotowane są pyszne potrawy regionalne.

W czasie pobytu u Nas zapraszamy także do zwiedzania naszych pobliskich zabytków ale także namawiamy do spacerów szlakami górskimi które dostarcza Państwu wielu niesamowitych wrażeń.

Poronin słynie z pięknych krajobrazów, każdy kto chociaż raz był w Tatrach mógł zobaczyć na własne oczy jak wygląda życie prawdziwego górala.

Polecamy szczególnie wybrać się na wycieczkę do:

  • Zakopanego zobaczycie tam różne niesamowite żeczy spróbujecie przysmaków górskich i zobaczycie w jaki sposób toczy się tam życie bez gwaru i ulicznego hałasu
  • szlakami które doprowadza was do pięknych rejonów będziecie mogli podziwiać piękne okazy roślin oraz spotkać niesamowite zwierzęta

To wszystko możecie zobaczyć podczas pobytu w naszym Domu wypoczynkowym Galica w Poroninie.


Lokalizacja