Miejscowość
Pensjonat Willa Dziubas
Rodzaj obiektu
Nocleg
Miejscowość
Białka Tatrzańska
Adres
Środkowa 224.
Telefon
18 265 41 37
Strona www
E-mail

Opis

Jeżeli pragniecie spędzić urlop wśród pięknej przyrody, a najwyższym priorytetem są dla Was komfortowe noclegi, Białka Tatrzańska będzie dla Was idealna.

Villa Dziubas to miejsce nowoczesne, wygodne i zaprojektowane bardzo gustownie. Proponujemy ekskluzywne miejsca noclegowe, których cena jest niezwykle atrakcyjna.

Posiadamy bogatą ofertę noclegów, w tym pokoje dwu- i trzyosobowe, wyposażone w osobny węzeł sanitarny. Naszym klientom dajemy możliwość skorzystania z dodatkowy atrakcji, takich jak sauna, basen czy bilard.

W cenie noclegu oferujemy, w zależności od potrzeb klienta, pełne wyżywienie lub śniadanie. Im dłuższej będziecie u nas gościć, tym mniejsze poniesiecie koszty z tego tytułu. Proponujemy piętnaście procent zniżki na noclegi dla dzieci.

Villa Dziubas to miejsce idealne na urlop o każdej porze roku. Jeżeli pragną Państwo wypocząć w przepięknym miejscu, w doskonałej lokalizacji, a do tego niezwykle nowoczesnym, komfortowym i niezbyt kosztownym, to nasz ośrodek jest do tego stworzony. Oferujemy dwu- lub trzyosobowe pokoje. Białka Tatrzańska to miejsce niezwykle urokliwe, doskonałe na wyjazd rodzinny lub wakacje w gronie przyjaciół. Proponujemy niezwykle atrakcyjne ceny, a także piętnaście procent zniżki dla dzieci. W cenie pokoju gwarantujemy pełne wyżywienie lub wyłącznie śniadanie, a także dodatkowe atrakcje w postaci sauny czy basenu. Nasze pokoje są doskonale wyposażone, każdy posiada osobny sanitariat. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy internet. Villa Dziubas to gwarancja relaksu i odpoczynku.

Lokalizacja