Miejscowość
Skalny Brzeg
Rodzaj obiektu
Nocleg
Miejscowość
34-532 Czarna Góra
Adres
Nadwodnia 67 A
Telefon
(18) 208 21 67
Strona www
E-mail

Opis

  "Skalny Brzeg" w Czarnej Górze jest nowo otwartym obiektem w standardzie hotelu trzygwiazdkowego /***/. Położony w malowniczym miejscu na trasie pomiędzy Białką Tatrzańską a Bukowiną Tatrzańską.

      Na parterze budynku działa restauracja, oferująca bogate menu lokalnych przysmaków. Miejsca na sali przygotowane są zarówno dla gości hotelowych jak i osób przyjezdnych. Wystrój wnętrza utrzymany jest w stylu góralskim. Oprócz restauracji na parterze znajduje się ponadto obszerny holl z recepcją oraz sala konferencyjna. Na piętrach budynku rozmieszczone są pokoje sypialne - łącznie 85 miejsc noclegowych (33 pokoje).

     Dla gości przygotowane są pokoje: 2, 3, 4 - osobowy, studia 4-osobowe oraz apartament 4-osobowy. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z nowoczesną kabiną prysznicową z relaksującym hydromasażem, komplet ręczników oraz kosmetyków, TV Sat, telefon jak również balkon z widokiem na Tatry, wyciąg narciarski i rzekę Białkę.

      Wystrój wnętrza utrzymany jest w ciepłych barwach brązu i beżu. Ręcznie zdobione regionalnymi motywami meble z jasnego drewna z pewnością dodają uroku. O atrakcyjności tego miejsca świadczy doskonała lokalizacja, dająca możliwości skorzystania z bogatych atrakcji tego regionu zarówno w sezonie letnim jak i również zimowym.

     W odległości zaledwie 3 km od "Skalnego Brzegu"  znajduje się Terma 'Bania' oraz widoczne z okien pensjonatu wyciągi narciarskie na Kotelnicy i wyciąg narciarski w Czarnej Górze. W najbliższej okolicy znajdują się ponadto wyciągi narciarskie: Koziniec (4 trasy do 1000 m długości oraz snowpark), Grapa (4 trasy do 1000 m długości), Jurgów.

     Do największych atrakcji tego regionu zaliczyć należy również baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej. Termy bukowiańskie są centrum rozrywki dla całej rodziny, ośrodkiem uzdrowiskowym i rehabilitacyjnym.  Obiekty termalne obejmą 12 basenów: 6 wewnętrznych i 6 zewnętrznych. Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 28-36°C.

Lokalizacja