Miejscowość
Pensjonat Wolski
Rodzaj obiektu
Nocleg i Restauracja
Miejscowość
34-440 Kluszkowce
Adres
Mizerna 114
Telefon
18 27 50 121, 18 27 50 125, 608 628 732
Strona www
E-mail

Opis

Zapraszamy w Pieniny do Pensjonatu "Wolski" położonego w malowniczej miejscowości Mizerna nad Jeziorem Czorsztyńskim. Z okien naszego Pensjonatu rozciąga się przepiękny widok na Tatry , Gorce i Pieniny. W bezpośredniej bliskości znajdują się średniowieczne zamki w Czorsztynie  i Niedzicy, skansen w Kluszkowcach oraz liczne szlaki turystyczne.


W obiekcie znajdują się 60 miejsc noclegowych z komfortowymi pokojami 1 , 2 , 3, 4 osobowymi z łazienkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV i telefon. Cały obiekt jest monitorowany.
W Pensjonacie dostępna jest bezprzewodowa sieć internetowa, natomiast dla przyjeżdżających gości bez sprzętu komputerowego udostępniamy stanowisko komputerowe z podłączonym internetem. Na dogodnych warunkach oferujemy czarter statku dla grup zorganizowanych, dla których organizujemy różnego typu imprezy okolicznościowe i integracyjne z konsumpcją.
Obok budynku znajduje się duży bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autokarów, nie strzeżony, ale monitorowany oraz boisko sportowe, plac zabaw, gril oraz wiata góralska z paleniskiem która pomieści 60 osób.
To wymarzone miejsce do wypoczynku w ciszy i spokoju. Serdecznie zapraszamy !!!
 
Organizacja imprez 
 
W Pensjonacie znajduje się sala weselna,
w której również organizowane są chrzciny, komunie, stypy. Sala pomieści do 120 osób .
W miesiącach letnich sala może pomieścić do 190 osób.Stoły rozkładane są na całej sali małej i dużej a parkiet znajduje się pod namiotem który przylega do dużej sali.
Sala wyposażona jest w multimedia, klimatyzację, barek. Zachowana w tradycyjnym góralskim stylu z nowocześnie podświetlonymi ścianami z onyksu.

Podświetlenie wieczorową porą nadaje romantyczny nastrój sali.
Sala konferencyjna
Pensjonat Wolski jest idealnym miejscem na zorganizowanie konferencji, szkolenia z dala od miejskiego zgiełku. Spotkanie okaże się dla Państwa prawdziwą przyjemnością. Sala została wyposażona w nowoczesny sprzęt umożliwiająca spotkanie na najwyższym poziomie : bezprzewodowy projektor, ekran, mikrofon przewodowy, bezprzewodowy, odtwarzacz CD, (wi-fi) bezprzewodowy internet, flipchart, klimatyzacja, światło dzienne. Po wcześniejszym uzgodnieniu udostępniamy xero i drukarkę 
Cena za 8 h 30-100 osób 400 zł
 Klub fitness

Dla wszystkich gości naszego pensjonatu przygotowaliśmy salę fitness.

Po zwiedzaniu okolic, przyda się chwila na prawdziwy odpoczynek i zadbanie o dobre samopoczucie.

W naszym Klubie fitness można się zrelaksować, wybierając spośród wielu atrakcji najdogodniejszą formę wypoczynku. Nasi Goście mogą korzystać z siłowni, a także odprężyć się w saunie.

 

Lokalizacja