Miejscowość
Willa u Kośle
Rodzaj obiektu
Nocleg
Miejscowość
34-500 Zakopane
Adres
Podhalańska 51
Telefon
(+48 18) 20 19 222 +48 602 121 371
Strona www
E-mail

Opis

Super spanie na Podhalu-Willa u Kośle znajduje się w Zakopanem i oferuje góralską restauracje, w której serwowane są śniadania i inne posiłki. Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Pokoje wyposażone są w telewizor LCD i obejmują balkon oraz część wypoczynkową. Każdy z nich wyposażony jest także w czajnik elektryczny i szafę. W łazienkach znajduje się prysznic i bezpłatne ręczniki.

Willa u Kośle oddaje również do dyspozycji Gości ogród, bezpłatny sprzęt do grillowania, taras oraz bar. Za dodatkową opłatą można zrelaksować się w saunie, a także pograć w bilard i tenisa stołowego. Zaplecze obiektu obejmuje ponadto wspólny salon, bezpłatną przechowalnię bagażu i sprzętu narciarskiego oraz bezpłatny prywatny parking.

Obiekt położony jest 200 metrów od wyciągu narciarskiego Ugory i 2 km od ośrodka narciarskiego Nosal. Park wodny i dworzec kolejowy w Zakopanem oddalone są o 2,5 km.

Organizujemy wycieczki na Spływ Dunajcem, oraz kuligi z możliwością pieczenia prosiaka lub barana. Dysponujemy pokojami 2, 3, 4, 5 osobowymi z natryskami WC i TV, radiem.  Ogólnie dostępna lodówka, kuchnia. Sala kominkowa  dla gości pensjonatu bezpłatna. Parking monitorowany-niestrzeżony. W części jadalnej zapraszamy naszych gości do mini baru na grzane winko i piwo,dla mniej pijących oferujemy napoje zimne-bezalkoholowe i pyszną kawę expresso lub capucino. W sali restauracyjnej duży telewizor 45 cali dobry do wspólnego oglądania zawodów spotrowych lub meczy.Zachęcamy naszych miłych gości.

Bezpłatna sieć wi-fi (internet bezprzewodowy) na terenie całego ośrodka.

Zapraszamy do korzystania z naszej kuchni,nowo otwarta restauracja w stylu regionalnym. Dania kuchni staropolskiej i typowo regionalnej. Organizujemy pobyty grup z imprezami przy kapeli góralskiej na żywo, uroczyste kolacje w stylu typowo regionalnym. Organizujemy pobyty dla dzieci i młodzieży. Organizujemy konferencje dla większych i mniejszych grup szkoleniowych.

Zniżki dla dzieci do lat 10 minus 30%ceny. Pobyty dzieci do lat 3 bez świadczeń gratis.

Dla większych grup rabaty-powyżej 20osób.

Lokalizacja