IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar PCD SALAMI
resetpowiększdrukuj

Plenery Pienin.

2014-07-08 //Wstecz
Plenery Pienin.Najciekawsze i najbardziej spektakularne plenery w Pieninach, jedynych takich górach w Polsce i spływ Dunajcem będący jedną z największych atrakcji turystycznych Europy.

Lato nabiera tempa. Pogoda nie pozostawia złudzeń. Szlaki turystyczne zapełniają się turystami, których motywacje do odbycia wędrówki po Skalnym Podhalu
różne, ale zawsze sugestywne. Miłośnicy uwieczniania gór w formie atrakcyjnej fotki już w weekend przypadający na 18-20 lipca, spędzą na foto-warsztatach w Pieninach.

Przed uczestnikami najciekawsze i najbardziej spektakularne plenery w Pieninach, jedynych takich górach w Polsce.
Wystarczy wspomnieć, że malownicze Małe Pieniny, magiczny Wąwóz Homole, niepowtarzalny wschód słońca na Sokolicy, atrakcyjny spływ Dunajcem... to wszystko dla tych, którzy przyjemne połączą z pożytecznym, bowiem impreza łączy się jak zwykle ze sporą porcją praktycznej wiedzy fotograficznej. Aby co oczy widzą zachować na zawsze w pamięci.

Organizator weekendowych fotowarsztatów rozpoczyna kolacją oraz wykładem, na którym poruszy kilka uwag dla zagadnień natury teoretycznej. Kolejny dzień-sobota i przejazd busem do Jaworek, skąd przez Wąwóz Homole spacerkiem uczestnicy pójdą ku sercu Małych Pienin, do niezwykle malowniczej grupy górskiej, słynącej m.in. z dalekich widoków, także z wypasu owiec oraz fantazyjnych form skalnych. Powrót do Krościenka w celu spożycia obiadokolacji i na drugą część wykładu. Ostatni dzień-niedziela to według planu wyjście na fascynujący wschód słońca na Sokolicę,
a dalej przejście do Sromowców - Kątów. Spływ Dunajcem będący jedną z największych atrakcji turystycznych Europy da niewątpliwie wiele przyjemnych przeżyć
uczestnikom panelu.

Bazą uczestników fotowarsztatów jest Krościenko n/Dunajcem. Wszelkie informacje o zajęciach, szczegółowy program oraz sposób rezerwacji miejsc, na stronie:
fotowarsztaty.com/tematy/item/3-magiczne-pieniny. Nadal można się zapisać i poczuć ową Magię Pienin. Stąd już tylko o rzut kamieniem na Podhale, Orawę, Spisz i w zielone płuca tego regionu-Gorce.

Opracowano wykorzystując materiały udostępnione przez e-góry.pl
JG.

Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Krościenko n/Dunajcem. Krościenko n/Dunajcem.
Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce.
Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce.
Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce.
Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce.
Rozkład jazdy


Noclegi

Pod TatramiPod Tatrami
Białka Tatrzańska / Nocleg
Serdecznie zapraszamy do naszego domu wypoczynkowego "Pod Tatrami".
Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy StaszelówkaOśrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Staszelówka
Ząb / Nocleg
Piękny widok na całe Tatry. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i grup zorg
Willa u KośleWilla u Kośle
Zakopane / Nocleg
Willa u Kośle zaprasza.
Restauracje

Zajazd Pod ChmurkąZajazd Pod Chmurką
Rabka Zdrój / Nocleg i Restauracja
Ten zakątek to znakomite miejsce na wypoczynek rodzinny i indywidualny.
Hotel Willa Pod SkoczniąHotel Willa Pod Skocznią
Zakopane / Nocleg i Restauracja
Wspaniały klimat i doskonała lokalizacja to nasz największy atut.
Hotel Nawigator***.Hotel Nawigator***.
Szczawnica / Nocleg i Restauracja
Hotel Nawigator*** to komfortowy obiekt wypoczynkowo-konferencyjny.

Warto przeczytać

E-kartki góry