IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar PCD SALAMI
resetpowiększdrukuj

Plenery Pienin.

2014-07-08 //Wstecz
Plenery Pienin.Najciekawsze i najbardziej spektakularne plenery w Pieninach, jedynych takich górach w Polsce i spływ Dunajcem będący jedną z największych atrakcji turystycznych Europy.

Lato nabiera tempa. Pogoda nie pozostawia złudzeń. Szlaki turystyczne zapełniają się turystami, których motywacje do odbycia wędrówki po Skalnym Podhalu
różne, ale zawsze sugestywne. Miłośnicy uwieczniania gór w formie atrakcyjnej fotki już w weekend przypadający na 18-20 lipca, spędzą na foto-warsztatach w Pieninach.

Przed uczestnikami najciekawsze i najbardziej spektakularne plenery w Pieninach, jedynych takich górach w Polsce.
Wystarczy wspomnieć, że malownicze Małe Pieniny, magiczny Wąwóz Homole, niepowtarzalny wschód słońca na Sokolicy, atrakcyjny spływ Dunajcem... to wszystko dla tych, którzy przyjemne połączą z pożytecznym, bowiem impreza łączy się jak zwykle ze sporą porcją praktycznej wiedzy fotograficznej. Aby co oczy widzą zachować na zawsze w pamięci.

Organizator weekendowych fotowarsztatów rozpoczyna kolacją oraz wykładem, na którym poruszy kilka uwag dla zagadnień natury teoretycznej. Kolejny dzień-sobota i przejazd busem do Jaworek, skąd przez Wąwóz Homole spacerkiem uczestnicy pójdą ku sercu Małych Pienin, do niezwykle malowniczej grupy górskiej, słynącej m.in. z dalekich widoków, także z wypasu owiec oraz fantazyjnych form skalnych. Powrót do Krościenka w celu spożycia obiadokolacji i na drugą część wykładu. Ostatni dzień-niedziela to według planu wyjście na fascynujący wschód słońca na Sokolicę,
a dalej przejście do Sromowców - Kątów. Spływ Dunajcem będący jedną z największych atrakcji turystycznych Europy da niewątpliwie wiele przyjemnych przeżyć
uczestnikom panelu.

Bazą uczestników fotowarsztatów jest Krościenko n/Dunajcem. Wszelkie informacje o zajęciach, szczegółowy program oraz sposób rezerwacji miejsc, na stronie:
fotowarsztaty.com/tematy/item/3-magiczne-pieniny. Nadal można się zapisać i poczuć ową Magię Pienin. Stąd już tylko o rzut kamieniem na Podhale, Orawę, Spisz i w zielone płuca tego regionu-Gorce.

Opracowano wykorzystując materiały udostępnione przez e-góry.pl
JG.

Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Krościenko n/Dunajcem. Krościenko n/Dunajcem.
Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce.
Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce.
Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce.
Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce. Pieniny-najpiękniejsze góry w Polsce.
Rozkład jazdy


Noclegi

Ośrodek Wczasowy STASINDAOśrodek Wczasowy STASINDA
Bukowina Tatrzańska / Nocleg
Zapraszamy do naszego ośrodka wypoczynkowego w Bukowinie Tatrzańskiej grupy
Hotel LitworHotel Litwor
Zakopane / Nocleg i Restauracja
Kameralny, luksusowy, butikowy hotel w Zakopanem…
Dom Wczasowy U ANUOŁKADom Wczasowy U ANUOŁKA
Murzasichle / Nocleg
Góralskie Wczasy U Aniołka. Zapraszamy!
Restauracje

Karczma Litworowy StawKarczma Litworowy Staw
Białka Tatrzańska / Restauracja
Oferujemy potrawy kuchni góralskiej i polskiej.
Willa AltaWilla Alta
Bukowina Tatrzańska / Nocleg i Restauracja
Czarująca willa w najpiękniejszym miejscu widokowym w całej Bukowinie
Restauracja Staro IzbaRestauracja Staro Izba
Zakopane / Restauracja
Bar przy bielonym piecu, kominek i wiele góralskich sprzętów.

Warto przeczytać

E-kartki góry