IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar PCD SALAMI
resetpowiększdrukuj

Z widokiem na panoramę Tatr.

2013-10-26 //Wstecz
Z widokiem na panoramę Tatr.I te walory lokalu ze wspaniałym jedzeniem i kameralnym klimatem sprawią, iż pobyt tu będzie niezapomnianym przeżyciem. Stylowa karczma regionalna, serwuje w swoim menu poszukiwane specjały góralskiej kuchni, do tego w wykonaniu mistrzowskim, ma do dyspozycji obszerne sale mieszczące np. przeszklony grill.  Sama dobra kuchnia,czy stylowe wnętrze czasem są czynnikami mało kuszącymi aby Goście zechcieli ów lokal zaszczycać swoją obecnością. Konkurencja wymusza tak daleką innowacyjność, że efekt końcowy aż powala wręcz z nóg. 
Oto Gospodarze, by dodatkowo wyróżnić swój obiekt, chcą nadać mu oryginalny znak rozpoznawczy, przez co wyróżni to lokal na tle innych tego typu obiektów, tak licznych przy stokach narciarskich na Podhalu. 

Dla zwielokrotnienia pożądanego efektu są zatem występy zespołów muzycznych, mile widziane są ogólnodostępne imprezy rozrywkowe z udziałem wodzireja, a także tradycyjne zabawy takie jak np.mikołajkowa,sylwestrowa,karnawałowa, na którą niektórzy z uczestników mogą przychodzić niemal tuż ze stoku. W rynsztunku narciarskim. Jeśli stylowa karczma regionalna, serwuje w swoim menu, tak poszukiwane specjały góralskiej kuchni do tego w wykonaniu mistrzowskim, ma do dyspozycji obszerne sale mieszczące np. przeszklony grill,oraz taras z widokiem na koronę Tatr, to jej atrakcyjność wzrasta po wielokroć. 

Tak skomponowane walory lokalu ze wspaniałym jedzeniem i kameralnym klimatem sprawią, iż pobyt tu będzie niezapomnianym przeżyciem. 
Szczególnie, że wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań, aby pobyt w karczmie był miły, atrakcyjny i długo pamiętany.

Karczma Rusin-SKI, oferuje te wszystkie atrakcje, mając ponadto w ofercie :
- Transfer dla Gości
- Zaprzęgi konne - bryczki
- Kapelę góralską
- Wodzirej
- Stół regionalny
Walor panoramy górskiej rozpościerającej się z przed karczmy sprawia, iż każda sesja fotograficzna, czy to  w przypadku  przyjęcia weselnego, spotkania jubileuszowego , czy ot rodzinnej biesiady w plenerze, może odbyć się w odległości zaledwie 10m od organizowanego przyjęcia.


JG.

Rusin_SKI Rusin_SKI Rusin_SKI Rusin_SKI
Rusin_SKI Rusin_SKI Rusin_SKI Rusin_SKI
Rozkład jazdy


Noclegi

DW GiewontDW Giewont
Murzasichle / Nocleg
„Angelika”, „Kasprowy”i„Giewont” są położone w północnej części Murzasichla.
Pensjonat, Restauracja NowakPensjonat, Restauracja Nowak
Łapsze Niżne / Nocleg i Restauracja
Pensjonat i Restauracja „Nowak” położony jest w centrum malowniczego regionu
Pensjonat BacaPensjonat Baca
Poronin / Nocleg
Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka wypoczynkowego.
Restauracje

Chatka PuchatkaChatka Puchatka
Zakopane / Restauracja
CHATKA PUCHATKA ZAPRASZA NA OBIADY DOMOWE CZYNNE CODZIENNIE OD 12 DO 20.
Restauracja WiniarscyRestauracja Winiarscy
Nowy Targ / Restauracja
Restauracja Sport CornerRestauracja Sport Corner
Zakopane / Restauracja
Największa sportowa restauracja w Zakopanem.

Warto przeczytać

E-kartki góry