IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe o Puchar PCD SALAMI
resetpowiększdrukuj

I Tatrzański Zlot Św. Krzysztofa w Zakopanem i Nowym Targu.

2013-07-10 //Wstecz
I Tatrzański Zlot Św. Krzysztofa w Zakopanem i Nowym Targu.Pokazy ratownictwa drogowego i straży pożarnej, konkursy z nagrodami, gry i zabawy dla najmłodszych - dmuchane miasteczko, pokazy służb ochrony pogranicza i policji, prezentacje samochodów zaproszonych gości, pokaz samochodów zabytkowych.   Wszystkich posiadaczy i użytkowników pojazdów mechanicznych z całej Polski i okolic organizatorzy zapraszają w dniach 24 - 28 lipca na I Tatrzański Zlot Św. Krzysztofa w Zakopanem i Nowym Targu. Szczególnie zaproszenie adresowane jest do Krzysztofów, ich rodzin, przyjaciół i znajomych, a także znajomych tychże znajomych. 
Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie w zakopiańskich hotelach i pensjonatach. Na uczestników i osoby towarzyszące a także standardowych gapiów przygotowano bogaty program, m.in:
w czwartek 25.07. czekają wycieczki fakultatywne i można wybrać: (1) Szlakiem Sanktuariów   Maryjnych na Podhalu; (2) wyprawa do Doliny Kościeliskiej; (3) Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej; (4) Szlakiem filii Muzeum Tatrzańskiego); wieczorem: imieniny Krzysztofa w Dworcu Tatrzańskim a tu m.in. posiad komediowy Tomasza Biskupa oraz szaleństwa dyskotekowe. Kolejny dzień to - piątek 26.07.i do dyspozycji mamy wycieczki fakultatywne (program jak w czwartek) - każdy z uczestników Zlotu ma prawo do uczestniczenia w dwóch wycieczkach fakultatywnych ; a wieczorem: "Posiady ze smakiem" - w tym degustacja potraw regionalnych połączona z oryginalnym komentarzem.
Sobotę 27.07. - rozpoczyna msza polowa święta połączona z poświęceniem pojazdów mechanicznych na terenie lotniska w Nowym Targu. Rozpoczęcie przewidywane jest na 11.00 - nastąpi otwarcie lotniska, o 13.00 msza św. w intencji Krzysztofów i wszystkich kierowców połączona z poświęceniem pojazdów mechanicznych. Gwoździem programu będą już od godz. 14.00 - pokazy ratownictwa drogowego i straży pożarnej, konkursy z nagrodami, gry i zabawy dla najmłodszych - dmuchane miasteczko, pokazy służb ochrony pogranicza i policji, prezentacje samochodów zaproszonych gości, pokaz samochodów zabytkowych. Do tego jak to na festynie-pełna gastronomia, zapewniona miła atmosfera, gwarantowana wspaniała zabawa! Nic nie stracisz-wstęp wolny. 
Dla zainteresowanych z całej Polski (i okolic)  możliwy jest kontakt mailowy: biuro@okoonline.pl lub tel: 607580059.organizator Fundacja "OKO".
wykorzystano mat.:tur-info.pl, okoonline.pl

JG

Rozkład jazdy


Noclegi

Pensjonat HalinaPensjonat Halina
Zakopane / Nocleg
Dom położony w zacisznym miejscu. Oferujemy pokoje 2-, 3-, 4-, 5-osobowe z p
Dom Wczasowy TulipanDom Wczasowy Tulipan
Zakopane / Nocleg
Dom Wczasowy„Tulipan”znajduje się w spokojnej i cichej dzielnicy Zakopanego.
DW U Tośki 1DW U Tośki 1
Murzasichle / Nocleg
Dom wczasowy "U Tośki" powstał zimą 1987 roku. Jest on jakby rodzinną tradyc
Restauracje

WILLA MARTAWILLA MARTA
Szczawnica / Nocleg i Restauracja
To najciekawszy budynek pod względem architektonicznym w Szczawnicy.
Restauracja Staro IzbaRestauracja Staro Izba
Zakopane / Restauracja
Bar przy bielonym piecu, kominek i wiele góralskich sprzętów.
Pizzeria Restauracja PrimaveraPizzeria Restauracja Primavera
Nowy Targ / Restauracja
Restauracja, pizzeria, pub

Warto przeczytać

E-kartki góry